Prihlásiť sa Prihlásiť sa | Registrácia Nová registrácia
EchoLink | Rescue Online | Escape Online | Sereď Online | Sereď Online - archív | Reportér 24

ISSN 1338-0389   Dnes je 10. 11. 2019, meniny oslavuje: , zajtra RSS Export článkov
Top panel

Rubriky

BUDEM ZÁCHRANÁROM II.

Iveta Lipovská10. 04. 2013 11:03:22Záchranári
455

Bratislavská kynologická záchranárska brigáda (BKZB) usporiada pri príležitosti 700. Výročia prvej písomnej zmienky o Seredi a pri príležitosti Medzinárodného dňa záchranárskeho psa druhý ročník podujatia venovaného deťom z Detského domova Sereď a klientom Domova sociálnych služieb Šoporňa – Štrkovec. V rámci podujatia budú mať deti z DD a DSS možnosť ponúkať svoje výrobky a formou dobrovoľných príspevkov tak získať finančné prostriedky na podporu svojich zariadení.

Dátum: sobota 27.4.2013 od 10,00 hod. do 16,00 hod.
Miesto: Sereď – zámocký park


Cieľom akcie je priblížiť deťom a verejnosti prácu záchranárov - dobrovoľníkov, vzbudiť ich záujem o dobrovoľníctvo, upriamiť pozornosť verejnosti a médií na cieľovú skupinu detí z DSS a DD a odovzdať deťom vedomosti z oblasti záchranárstva (prvá pomoc, orientácia v teréne pomocou buzoly a GPS, rádiokomunikácia prostredníctvom vysielačiek, hasenie požiarov, práca s hasičskou technikou, výcvik záchranárskych psov).

V rámci programu budú mať návštevníci možnosť vidieť ukážky záchranárskej kynológie, prvej pomoci, ukážky hasičskej techniky, zlaňovanie, maľovanie na tvár a mnoho ďalšieho.

Zúčastnené dobrovoľné záchranárske organizácie: Bratislavská kynologická záchranárska brigáda - organizátor, Asociácia samaritánov SR, Dobrovoľný hasičský zbor (DHZ) Trnava Farárske Pole, DHZ Rusovce, Slovenský červený kríž

Tešíme sa na Vás!


Komentáre k článku:

Komentovať môžu:
registrovaní menom
registrovaní nickom
›VŠETCI‹

UPOZORNENIE: Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.

Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.

Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy. Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

Pridať komentár
Kto je online
Vyhľadávanie
Internet Označenie inzercie
Posledné komentáre
Bottom panel

© www.regiononline.sk všetky práva vyhradené. Obsah novín je chránený autorským zákonom č. 618/2003 Z.z. a medzinárodným právom.
Prepis , šírenie, či ďalšie kopírovanie tohto obsahu alebo jeho časti, a to akýmkoľvek spôsobom je bez predchádzajúceho súhlasu vydavateľa alebo autora článku zakázané.
Design: © Mgr. Matej Fraňo Logo a názov novín: © Miloš Majko
Noviny sú aktualizované priebežne.
Články uverejnené na www.regiononline.sk neprechádzajú jazykovou korektúrou.
Redakcia a vydavateľ novín nezodpovedá za obsah autorov jednotlivých príspevkov. Redakcia a vydavateľ nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov a príspevky v diskusiách uverejnených v novinách.

Webdesign