Prihlásiť sa Prihlásiť sa | Registrácia Nová registrácia
EchoLink | Rescue Online | Escape Online | Sereď Online | Sereď Online - archív | Reportér 24

ISSN 1338-0389   Dnes je 10. 11. 2019, meniny oslavuje: , zajtra RSS Export článkov
Top panel

Rubriky

Deň otvorených dverí na ZŠ Pavla Országha Hviezdoslava

Iveta Tóthová 02. 12. 2010 19:04:27KRIMI správy
Základná škola Pavla Országha Hviezdoslava v Seredi dáva do pozornosti všetkým rodičom budúcich prvákov, že dňa 14.12. 2010 od 15,00 do 18,00 hod. sa koná v priestoroch školy DEŇ OTVORENÝCH DVERÍ Počas návštevy školy si môžete v sprievode učiteliek prezrieť budovu školy, jedáleň, telocvične, učebne, triedy a celé vybavenie školy. Na Vaše zvedavé otázky týkajúce sa zápisu žiakov do prvých ročníkov a chodu školy Vám ochotne odpovie zástupkyňa pre 1.stupeň ZŠ Mgr. Dagmar Kuričová a špeciálna pedagogička Mgr. Eva Horáčková. K dispozícii pre Vás budú aj pani učiteľky z tried intelektovo nadaných žiakov, nakoľko aj v školskom roku 2011 /2012 otvárame na našej škole triedu pre intelektovo nadaných žiakov. Aké úlohy by malo zvládať intelektovo nadané dieťa? Deti s nadpriemerným intelektom dokážu už pri vstupe do školy čítať, vedia aj písať paličkovým písmom, vedia aj počítať, a to dokonca sčítavať a odčítať od 100 do 1000. Deti sa spontánne učia napríklad aj zemepis - svetadiely, štáty a ich hlavné mestá, rieky, najvyššie vrchy, naučia sa samy aj o pradávnych zvieratách. Deti vedia mnohé veci o vesmíre, o planétach, o moriach, oceánoch, zvláštnych živočíchoch, zaujímajú sa o biológiu, stavbu tela človeka, chémiu, atď. a to všetko bez toho, aby ich niekto k tomu nútil. Sú prirodzene aktívne, o všetko sa zaujímajú, sú zvedavé potrebujú stále nové informácie. Celkovo rady experimentujú a rady objavujú nové veci. Ak sa vaše dieťa prejavuje práve takto, príďte školu navštíviť a my Vám poradíme ako k nemu pristupovať a ako postupovať ďalej. zdroj: www.sered.sk

Komentáre k článku:

Komentovať môžu:
›REGISTROVANÍ MENOM‹
registrovaní nickom
všetci
anonym | 03-12-2010 07:21:59
Zase opisuje.

Pre pridávanie komentárov k článkom sa prihláste. Ak nemáte prihlasovacie meno a heslo, zaregistrujte sa tu.

Kto je online
Vyhľadávanie
Zdravotnícke pomôcky Označenie inzercie
Posledné komentáre
Bottom panel

© www.regiononline.sk všetky práva vyhradené. Obsah novín je chránený autorským zákonom č. 618/2003 Z.z. a medzinárodným právom.
Prepis , šírenie, či ďalšie kopírovanie tohto obsahu alebo jeho časti, a to akýmkoľvek spôsobom je bez predchádzajúceho súhlasu vydavateľa alebo autora článku zakázané.
Design: © Mgr. Matej Fraňo Logo a názov novín: © Miloš Majko
Noviny sú aktualizované priebežne.
Články uverejnené na www.regiononline.sk neprechádzajú jazykovou korektúrou.
Redakcia a vydavateľ novín nezodpovedá za obsah autorov jednotlivých príspevkov. Redakcia a vydavateľ nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov a príspevky v diskusiách uverejnených v novinách.

Webdesign