Prihlásiť sa Prihlásiť sa | Registrácia Nová registrácia
EchoLink | Rescue Online | Escape Online | Sereď Online | Sereď Online - archív | Reportér 24

ISSN 1338-0389   Dnes je 10. 11. 2019, meniny oslavuje: , zajtra RSS Export článkov
Top panel

Rubriky

Komuniké zo stretnutia členov Združenia SK 8

159

TTSK |MM|  V Trnave sa 8.12.2011 stretli členovia Združenia SK 8. Na stretnutí prijali nasledovné komuniké:

Predsedovia samosprávnych krajov sa oboznámili s listom ministra zdravotníctva Ivana Uhliarika zo dňa  3.12.2011, ktorý bol zaslaný mailom o 14:40. Konštatujú, že tento návrh ministra je v rozpore s právnymi normami SR, pričom navrhované navýšenie platov nie je zmluvne zabezpečené formou úhrad zdravotných poisťovní. Odporúčanie, poslané v sobotu 3.12.2011, na adresy úradov samosprávnych krajov s odporúčaním, resp. žiadosťou -  realizovať ho 3.12.2011 - je nezmyselné a nerealizovateľné.

Predsedovia samosprávnych krajov budú na list ministra zdravotníctva Ivana Uhliarika zo dňa 3.12.2011 reagovať individuálne.

Predsedovia samosprávnych krajov požadujú, aby samosprávne kraje, resp. združenia samosprávnych krajov sa stali riadiacimi orgánmi príslušných operačných  programov v programovom období 2014 – 2020.


Fotogaléria k článku:

159
Autor: TTSK
159
Autor: TTSK

Komentáre k článku:

Komentovať môžu:
registrovaní menom
registrovaní nickom
›VŠETCI‹

UPOZORNENIE: Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.

Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.

Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy. Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

Pridať komentár
Kto je online
Vyhľadávanie
Internet Označenie inzercie
Posledné komentáre
Bottom panel

© www.regiononline.sk všetky práva vyhradené. Obsah novín je chránený autorským zákonom č. 618/2003 Z.z. a medzinárodným právom.
Prepis , šírenie, či ďalšie kopírovanie tohto obsahu alebo jeho časti, a to akýmkoľvek spôsobom je bez predchádzajúceho súhlasu vydavateľa alebo autora článku zakázané.
Design: © Mgr. Matej Fraňo Logo a názov novín: © Miloš Majko
Noviny sú aktualizované priebežne.
Články uverejnené na www.regiononline.sk neprechádzajú jazykovou korektúrou.
Redakcia a vydavateľ novín nezodpovedá za obsah autorov jednotlivých príspevkov. Redakcia a vydavateľ nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov a príspevky v diskusiách uverejnených v novinách.

Webdesign