Prihlásiť sa Prihlásiť sa | Registrácia Nová registrácia
EchoLink | Rescue Online | Escape Online | Sereď Online | Sereď Online - archív | Reportér 24

ISSN 1338-0389   Dnes je 10. 11. 2019, meniny oslavuje: , zajtra RSS Export článkov
Top panel

Rubriky

Mikulášska jazda s parnou lokomotívou

Iveta Tóthová30. 11. 2011 10:40:26Cestovanie
200

ZSSK CARGO, ŽSR, ZSSK Slovensko a Albatros klub pri RD Bratislava hlavné usporiada na trati Bratislava hl.– Nové Zámky – Komárno– Nové Zámky– Bratislava hl.

4. decembra 2011

Mikulášsku jazdu s parnou lokomotívou 498.104 ALBATROS.

NA NÁVŠTEVU EURÓPSKEHO DVORA V KOMÁRNE

V každom vozni bude počas jazdy prebiehať losovanie tomboly a súťaž v kreslení lokomotívy. Na peróne v žst. Komárno bude prebiehať súťaž v jedení koláčov. Mikuláš s čertom budú počas jazdy rozdávať okrem dobrej nálady a zážitkov aj balíčky so sladkosťami a rôzne odmeny. Vo vlaku bude zaradený reštauračný vozeň (čerstvé lángoše,
vianočné koláče, teplé nápoje,...) a detský tanečný vozeň, kde bude tiež možnosť občerstvenia.

Preto spolupracovníci – železničiari neváhajte a zabezpečte si nezabudnuteľné spomienky na parnú nostalgiu spojenú s Mikulášskym sviatkom.


Miestenky si môžete objednať e-mailom do 29.11.2011, zakúpiť osobne vo Valčíku na Podkolibskej 1 od 16.11. do 3.12.2011 v čase od 10.00 do 19.00 hod., alebo na výstave
v žst. Bratislava hl. na 6. peróne od 29.11 do 3.12.2011 v reštauračnom vozni.

Cestovný poriadok si prečítajte na pozvánke.

Cena miestenky s programom je 10 € dieťa, 13 € dospelý.

Albatros klub RD Bratislava, Tupého 4, 813 05 Bratislava
tel. fax.: 02-2029 -4083, tel.: 02-2029 -5222, 0905 429 968.

498104@gmail.com www.albatrosklub.sk www.albatros.vlaky.net

Akciu podporili:
Nestlé, Wagon Slovakia Košice, Wagon Service Travel, Siemens, Lankwitzer, ŽOS Vrútky, Rudos Ružomberok, s.r.o, SP Plus, s.r.o, Kjellberg Slovensko s.r.o,
Regionálna Rada KOZ Bratislava a www.vlaky.net


Fotogaléria k článku:

24
Autor: Iveta Tóthová

Komentáre k článku:

Komentovať môžu:
registrovaní menom
registrovaní nickom
›VŠETCI‹

UPOZORNENIE: Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.

Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.

Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy. Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

Pridať komentár
Kto je online
Vyhľadávanie
Internet Označenie inzercie
Posledné komentáre
Bottom panel

© www.regiononline.sk všetky práva vyhradené. Obsah novín je chránený autorským zákonom č. 618/2003 Z.z. a medzinárodným právom.
Prepis , šírenie, či ďalšie kopírovanie tohto obsahu alebo jeho časti, a to akýmkoľvek spôsobom je bez predchádzajúceho súhlasu vydavateľa alebo autora článku zakázané.
Design: © Mgr. Matej Fraňo Logo a názov novín: © Miloš Majko
Noviny sú aktualizované priebežne.
Články uverejnené na www.regiononline.sk neprechádzajú jazykovou korektúrou.
Redakcia a vydavateľ novín nezodpovedá za obsah autorov jednotlivých príspevkov. Redakcia a vydavateľ nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov a príspevky v diskusiách uverejnených v novinách.

Webdesign