Prihlásiť sa Prihlásiť sa | Registrácia Nová registrácia
EchoLink | Rescue Online | Escape Online | Sereď Online | Sereď Online - archív | Reportér 24

ISSN 1338-0389   Dnes je 10. 11. 2019, meniny oslavuje: , zajtra RSS Export článkov
Top panel

Rubriky

Narcis - kvet, ktorý má veľkú moc

Iveta Tóthová15. 04. 2011 13:52:29Iné
24

Narcis – malý nežný kvietok, ktorý má raz do roka  veľkú moc.  Moc spojiť ľudí, zamyslieť sa, vyjadriť podporu  a pomôcť tým, ktorý to najviac potrebujú.  Onkologickým pacientom.

Aj dnes sa ulice nášho mesta zafarbili nažlto.  Liga proti rakovine už 15 rok organizuje verejno-prospešnú akciu DEŇ NARCISOV.  Tento rok 16 tisíc dobrovoľníkov s pokladničkami rozdáva narcisy po celom Slovensku.

Rakovina je slovo, ktoré sa mnohí z nás boja vysloviť.  A keďže sa táto choroba nebezpečne rozrastá, v súčasnosti  takmer každý z nás pozná  niekoho, kto na túto chorobu ochorel. Či už v rodine, v práci, na sídlisku či medzi priateľmi.   Ako sa hovorí : zdraví ľuda majú tisíc prianí, chorí len jedno.  Nie je v ľudských silách toto prianie splniť , no je v našich silách pomôcť zmierniť utrpenie, ktoré denno denne prežívajú.  A aj na toto zbierka slúži. Je to poradenská služba vo forme Linky pomoci pre telefonické aj osobné poradenstvo, internetová poradňa; rekondičné pobyty pre onkologických pacientov; letné tábory pre detských onkologických pacientov; ubytovacie zariadenie pre rodičov hospitalizovaných detských pacientov na bratislavských Kramároch; informačné materiály pre širokú verejnosť; podpora  výskumných projektov v podobe finančnej pomoci ale  i podpora zdravotníckych a nemocničných zariadení, hospicov  v podobe prístrojového vybavenia

Okrem príspevku do pokladničky  je možné ligu proti rakovine  podporiť  do 18. apríla aj zaslaním prázdnej SMS  na číslo 848. Cena jednej SMS sú dve eurá. Alebo môžete zaslať ľubovoľnú čiastku na účet 2629740400/1100, ktorý bol zriadený len pre tento účel.

 

 


Komentáre k článku:

Komentovať môžu:
registrovaní menom
registrovaní nickom
›VŠETCI‹

UPOZORNENIE: Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.

Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.

Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy. Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

Pridať komentár
Kto je online
Vyhľadávanie
Internet Označenie inzercie
Posledné komentáre
Bottom panel

© www.regiononline.sk všetky práva vyhradené. Obsah novín je chránený autorským zákonom č. 618/2003 Z.z. a medzinárodným právom.
Prepis , šírenie, či ďalšie kopírovanie tohto obsahu alebo jeho časti, a to akýmkoľvek spôsobom je bez predchádzajúceho súhlasu vydavateľa alebo autora článku zakázané.
Design: © Mgr. Matej Fraňo Logo a názov novín: © Miloš Majko
Noviny sú aktualizované priebežne.
Články uverejnené na www.regiononline.sk neprechádzajú jazykovou korektúrou.
Redakcia a vydavateľ novín nezodpovedá za obsah autorov jednotlivých príspevkov. Redakcia a vydavateľ nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov a príspevky v diskusiách uverejnených v novinách.

Webdesign