Prihlásiť sa Prihlásiť sa | Registrácia Nová registrácia
EchoLink | Rescue Online | Escape Online | Sereď Online | Sereď Online - archív | Reportér 24

ISSN 1338-0389   Dnes je 10. 11. 2019, meniny oslavuje: , zajtra RSS Export článkov
Top panel

Rubriky

Podpis memoranda

159

TTSK |MM|  Cieľom je presadzovanie pomoci osobám s telesným postihnutím

Predseda Trnavského samosprávneho kraja (TTSK) Tibor Mikuš a predsedníčka Krajskej rady Slovenského zväzu telesne postihnutých Iveta Szabová podpísali 6. marca 2012 memorandum  o partnerstve a spolupráci.

Spoločným cieľom a záujmom partnerských strán je rozvoj obojstranne prospešnej spolupráce pri presadzovaní pomoci osobám s telesným postihnutím, pri riešení ich sociálnych, ekonomických, psychických, spoločenských záujmov a potrieb na princípoch humanizmu a demokracie. Obe strany budú vytvárať predpoklady a podieľať sa s kompetentnými orgánmi na príprave osôb s telesným postihnutím pre  plnohodnotný a integrovaný život a prácu v spoločnosti zdravých spoluobčanov.

Oba subjekty sa budú vzájomne informovať o uskutočňovaní programov prevencie pre telesne postihnutých občanov a vo veciach poskytovania sociálnych služieb telesne postihnutým občanom v  kraji. TTSK bude prezentovať aktivity Krajského centra Slovenského zväzu telesne postihnutých prostredníctvom časopisu TTSK a vytvárať podmienky pre publikačnú činnosť a prezentovanie skúseností, poznatkov a názorov prostredníctvom publikácií vydávaných úradom TTSK, alebo organizáciami  v zriaďovateľskej pôsobnosti TTSK.

Úrad a organizácie kraja navyše poskytnú priestory pre zabezpečenie činnosti krajského centra Slovenského zväzu telesne postihnutých najmä v súvislosti so zriadením sídla organizácie, rokovaniami organizácie a konaním výročných členských schôdzí organizácií Slovenského zväzu telesne postihnutých v  kraji.

Ivan Krajčovič

 


Fotogaléria k článku:

159
Autor: TTSK
159
Autor: TTSK
159
Autor: TTSK

Zobraziť všetky fotografie
159
Autor: TTSK
159
Autor: TTSK
159
Autor: TTSK

159
Autor: TTSK

Skryť všetky fotografie

Komentáre k článku:

Komentovať môžu:
registrovaní menom
registrovaní nickom
›VŠETCI‹

UPOZORNENIE: Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.

Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.

Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy. Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

Pridať komentár
Kto je online
Vyhľadávanie
Internet Označenie inzercie
Posledné komentáre
Bottom panel

© www.regiononline.sk všetky práva vyhradené. Obsah novín je chránený autorským zákonom č. 618/2003 Z.z. a medzinárodným právom.
Prepis , šírenie, či ďalšie kopírovanie tohto obsahu alebo jeho časti, a to akýmkoľvek spôsobom je bez predchádzajúceho súhlasu vydavateľa alebo autora článku zakázané.
Design: © Mgr. Matej Fraňo Logo a názov novín: © Miloš Majko
Noviny sú aktualizované priebežne.
Články uverejnené na www.regiononline.sk neprechádzajú jazykovou korektúrou.
Redakcia a vydavateľ novín nezodpovedá za obsah autorov jednotlivých príspevkov. Redakcia a vydavateľ nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov a príspevky v diskusiách uverejnených v novinách.

Webdesign