Prihlásiť sa Prihlásiť sa | Registrácia Nová registrácia
EchoLink | Rescue Online | Escape Online | Sereď Online | Sereď Online - archív | Reportér 24

ISSN 1338-0389   Dnes je 10. 11. 2019, meniny oslavuje: , zajtra RSS Export článkov
Top panel

Rubriky

Policajné správy z prešovského kraja

KRPZ Prešov |MM| Dopravná akcia na alkohol a nemotorových účastníkov premávky:

            Počas štvrtkového rána vykonala polícia na cestách Prešovského kraja osobitnú kontrolu zameranú na dodržiavanie zákazu požívania alkoholických nápojov, vodičmi pred alebo počas jazdy a kontrolu nemotorových účastníkov cestnej premávky.  

Policajti zistili celkom 85 priestupkov, z toho 70 vyriešili blokovou pokutou, 2 priestupky oznámili na správne konanie a 13 priestupkov riešili policajti napomenutím. Troch priestupkov sa dopustili chodci, všetkým trom bola uložená bloková pokuta. Požitie alkoholických nápojov bolo zistené u troch vodičov, pričom v jednom prípade išlo o trestný čin ohrozenia pod vplyvom návykovej látky. Zadržané boli 4 vodičské preukazy a 6 osvedčení o evidencii vozidla.

 

2/ Nelegálne odoberali elektrickú energiu:

            Z prečinu krádeže obvinili včera medzilaboreckí policajti štyri ženy z Medzilaboriec vo veku 38 - 46 rokov.

Obvinené ženy po dobu najmenej od 16.4.2012 do 16.10.2012 neoprávnene odoberali elektrickú energiu v bytovom dome na Ul. Duk. hrdinov v Medzilaborciach. Na chodbe bytovky z vývodu hlavného ističa mali napojený vodič priamo do elektroinštalácie svojich bytov a to bez elektromera na meranie spotreby elektrickej energie a bez riadne uzatvorenej zmluvy o pripojení. Celkové škody boli vyčíslené na 2 165,40.- €. Polícia obvinené ženy stíha na slobode.

 

 

3/ Pri krádeži dreva ich chytili policajti:

            Policajti z Vysokých Tatier vzniesli včera obvinenie pre prečin krádeže štyrom mužom (20r. – 49r.) z obce Stráne pod Tatrami. 

Počas stredajšieho popoludnia prišli obvinení do lesa v katastrálnom území Tatranskej Lomnice, kde  zrúbali jednu borovicu. Kmeň stromu rozrúbali na 4 časti a tieto chceli použiť pre vlastnú potrebu. Pri vynášaní dreva z lesa ich však prichytila policajná hliadka. Škoda bola vyčíslená na cca. 40.- €. Obvinení sú stíhaní na slobode.

 

 

 

 


Komentáre k článku:

Komentovať môžu:
registrovaní menom
registrovaní nickom
›VŠETCI‹

UPOZORNENIE: Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.

Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.

Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy. Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

Pridať komentár
Kto je online
Vyhľadávanie
Zdravotnícke pomôcky Označenie inzercie
Posledné komentáre
Bottom panel

© www.regiononline.sk všetky práva vyhradené. Obsah novín je chránený autorským zákonom č. 618/2003 Z.z. a medzinárodným právom.
Prepis , šírenie, či ďalšie kopírovanie tohto obsahu alebo jeho časti, a to akýmkoľvek spôsobom je bez predchádzajúceho súhlasu vydavateľa alebo autora článku zakázané.
Design: © Mgr. Matej Fraňo Logo a názov novín: © Miloš Majko
Noviny sú aktualizované priebežne.
Články uverejnené na www.regiononline.sk neprechádzajú jazykovou korektúrou.
Redakcia a vydavateľ novín nezodpovedá za obsah autorov jednotlivých príspevkov. Redakcia a vydavateľ nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov a príspevky v diskusiách uverejnených v novinách.

Webdesign