Prihlásiť sa Prihlásiť sa | Registrácia Nová registrácia
EchoLink | Rescue Online | Escape Online | Sereď Online | Sereď Online - archív | Reportér 24

ISSN 1338-0389   Dnes je 10. 11. 2019, meniny oslavuje: , zajtra RSS Export článkov
Top panel

Rubriky

Policajné správy z prešovského kraja

KRPZ Prešov |MM| Celokrajská osobitná kontrola v Prešovskom kraji

            V sobotu /13.07.2013/ sa v Prešovskom kraji konala celokrajská osobitná kontrola v súvislosti v letnou turistickou sezónou.

Akcia prebiehala v popoludňajších hodinách a bola zameraná na zabezpečenie bezpečnosti a plynulosti cestnej premávky ako aj na dodržiavanie pravidiel cestnej premávky vodičmi motocyklov a ich spolujazdcami. Do dopravno-bezpečnostnej akcie bolo zapojených celkovo 93 policajtov  dopravnej a poriadkovej polície. Počas výkonu služby bolo zistených 183 priestupkov, 156 bolo riešených v blokovom konaní,  23 priestupkov bolo riešených napomenutím a 4 priestupky boli oznámené na správne konanie. U jedného nemotorového vodiča bolo zistené použitie alkoholu.

 

 

Zlodej sa dostal do domu cez dieru v strope

            Poverený príslušník Obvodného oddelenia Policajného zboru v Sabinove  začal včera / 14.07.2013 / trestné stíhanie pre prečin porušovania domovej slobody v súbehu s prečinom krádeže, ktorá sa stala v jednom z rodinných domov na Ul. Ružovej, v Sabinove.

Krádež na polícii ohlásila osobne samotná majiteľka domu a to včera popoludní. Doposiaľ neznámy páchateľ v dobe od 13.07.2013 do 14.07.2013 sa dostal najskôr na povalu domu, tam urobil do stropu dieru a tak vošiel do vnútra domu. Zlodej si odniesol 6 paplónov aj s obliečkami, záclony i závesy, poháre, riad, mikrovlnnú rúru, televízor, vŕtačku, 2 satelitné skrinky, varič, 3 perzské koberce,  rôzne oblečenie a obuv. Páchateľ spôsobil majiteľke domu celkovú škodu takmer 1.300,-Eur.

 

 Sedem zlodejov prichytených priamo pri čine

V sobotu /13.07.2013/ bolo anonymným telefonátom na linku 158 v Prešove oznámené, že v jednej z reštaurácii v Lipanoch počuť rozbíjanie skla.

Hliadka Obvodného oddelenia Policajného zboru v Lipanoch po príchode na miesto,  zadržala páchateľov priamo pri čine. Išlo o miestnych mladíkov vo veku od 14 do 30 rokov, ktorí sa dohodli na tom, že sa vkradnú do objektu pivárne na Ul. Krivianskej, v Lipanoch. Kameňmi rozbili sklenenú výplň vchodových  plastových dverí, čím sa dostali do objektu. Z pivárne ukradli cigarety, cukrovinky a alkohol. Majiteľovi bola touto krádežou spôsobená škoda v celkovej výške 1.400,-Eur. Polícia v uvedenej veci začala trestné stíhanie a súčasne vzniesla obvinenie pre prečin krádeže spáchaný formou spolupáchateľstva.

 


Komentáre k článku:

Komentovať môžu:
registrovaní menom
registrovaní nickom
›VŠETCI‹

UPOZORNENIE: Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.

Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.

Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy. Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

Pridať komentár
Kto je online
Vyhľadávanie
Zdravotnícke pomôcky Označenie inzercie
Posledné komentáre
Bottom panel

© www.regiononline.sk všetky práva vyhradené. Obsah novín je chránený autorským zákonom č. 618/2003 Z.z. a medzinárodným právom.
Prepis , šírenie, či ďalšie kopírovanie tohto obsahu alebo jeho časti, a to akýmkoľvek spôsobom je bez predchádzajúceho súhlasu vydavateľa alebo autora článku zakázané.
Design: © Mgr. Matej Fraňo Logo a názov novín: © Miloš Majko
Noviny sú aktualizované priebežne.
Články uverejnené na www.regiononline.sk neprechádzajú jazykovou korektúrou.
Redakcia a vydavateľ novín nezodpovedá za obsah autorov jednotlivých príspevkov. Redakcia a vydavateľ nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov a príspevky v diskusiách uverejnených v novinách.

Webdesign