Prihlásiť sa Prihlásiť sa | Registrácia Nová registrácia
EchoLink | Rescue Online | Escape Online | Sereď Online | Sereď Online - archív | Reportér 24

ISSN 1338-0389   Dnes je 11. 11. 2019, meniny oslavuje: , zajtra RSS Export článkov
Top panel

Rubriky

Polícia v Banskobystrickom kraji v piatok odhalila 688 priestupkov

KRPZ Banská Bystrica |MM| Počas policajnej akcie, ktorá sa konala v piatok (25.5.) v čase od 14.00 do 20.00 hodiny, policajti v Banskobystrickom zistili 688 priestupkov. Do dopravno-bezpečnostnej akcie sa zapojili dopravní policajti,  policajti služby poriadkovej, železničnej, kriminálnej polície, policajti SOŠ v Košiciach ako aj  pracovníci inšpektorátu práce a colného úradu.  Najviac priestupkov bolo za rýchlosť – 200, za jazdu bez osvetlenia – 74,  technický stav vozidla – 51 a za pásy – 47 . 9 vodiči telefonovali, 7 nesprávne predchádzali a 1 vodič nedal prednosť chodcom na priechode pre chodcov. Požitie alkoholických nápojov zistili u 6 vodičov a 5 cyklistov, 1 vodič sa odmietol podrobiť vyšetreniu na alkohol. Cyklisti a chodci sa spolu dopustili 7 priestupkov. Policajti zadržali spolu 22 vodičských preukazov  a 27 osvedčení o evidencii. Napomenutím riešili policajti najmä priestupky chodcov a cyklistov ale aj u 165 vodičov. Za priestupky zaplatilo pokutu 501 vodičov. Počas akcie policajti vypátrali  20 osôb, 1 motorové vozidlo a  odhalili 4 trestné činy.

 


Komentáre k článku:

Komentovať môžu:
registrovaní menom
registrovaní nickom
›VŠETCI‹

UPOZORNENIE: Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.

Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.

Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy. Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

Pridať komentár
Kto je online
Vyhľadávanie
Internet Označenie inzercie
Posledné komentáre
Bottom panel

© www.regiononline.sk všetky práva vyhradené. Obsah novín je chránený autorským zákonom č. 618/2003 Z.z. a medzinárodným právom.
Prepis , šírenie, či ďalšie kopírovanie tohto obsahu alebo jeho časti, a to akýmkoľvek spôsobom je bez predchádzajúceho súhlasu vydavateľa alebo autora článku zakázané.
Design: © Mgr. Matej Fraňo Logo a názov novín: © Miloš Majko
Noviny sú aktualizované priebežne.
Články uverejnené na www.regiononline.sk neprechádzajú jazykovou korektúrou.
Redakcia a vydavateľ novín nezodpovedá za obsah autorov jednotlivých príspevkov. Redakcia a vydavateľ nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov a príspevky v diskusiách uverejnených v novinách.

Webdesign