Prihlásiť sa Prihlásiť sa | Registrácia Nová registrácia
EchoLink | Rescue Online | Escape Online | Sereď Online | Sereď Online - archív | Reportér 24

ISSN 1338-0389   Dnes je 10. 11. 2019, meniny oslavuje: , zajtra RSS Export článkov
Top panel

Rubriky

Prehľad výjazdov príslušníkov HaZZ Trnavského kraja k udalostiam v 23. týždni roku 2013

KR HaZZ Trnava |MM|  Príslušníci HaZZ Trnavského kraja v uplynulom 23. týždni roku 2013 (v období od 03.06.2013 7:00 hod. do 10.06.2013 7:00 hod.) absolvovali celkom 46 výjazdov k udalostiam, čo je o 10 udalostí menej, ako v predchádzajúcom 22. týždni. Z tohto počtu bolo najviac, a síce 17 výjazdov uskutočnených k technickým zásahom, 14 výjazdov vykonali príslušníci HaZZ v uplynulom týždni k dopravným nehodám a 13-krát zasahovali pri požiaroch. Okrem uvedených udalostí boli vykonané aj dve taktické cvičenia. Pri týchto udalostiach našťastie neboli usmrtené žiadne osoby. Zranených bolo spolu 9 osôb – všetky pri dopravných nehodách. V uplynulom týždni príslušníci HaZZ Trnavského kraja zachránili pri udalostiach celkom 16 osôb, z toho 14 osôb pri dopravných nehodách a zhodne po 1 osobe pri technickom zásahu a požiari.

 

                           Okres

Dunajská Streda

Galanta

Hlohovec

Piešťany

Senica

Skalica

Trnava

celý

kraj

 Druh udalosti

 Požiare

2

1

 

 

1

 

9

13

 Dopravné nehody

3

2

3

1

2

 

3

14

 Technické zásahy

4

2

1

2

1

 

7

17

 Ekologické zásahy

 

 

 

 

 

 

 

0

 Cvičenia

2

 

 

 

 

 

 

2

 Celkom

11

5

4

3

4

0

19

46

 

Najviac zásahov v uplynulom 23. týždni roku 2013 vykonali príslušníci HaZZ v okrese Trnava – celkom 19, 11-krát zasahovali príslušníci HaZZ v zásahovom obvode okresu Dunajská Streda a 5-krát v okrese Galanta. Pri odstraňovaní následkov všetkých udalostí v uplynulom 23. týždni bolo použitých spolu 59 kusov hasičskej techniky a podieľalo sa na ňom celkom 199 príslušníkov HaZZ v pôsobnosti Trnavského kraja.

 

 


Komentáre k článku:

Komentovať môžu:
registrovaní menom
registrovaní nickom
›VŠETCI‹

UPOZORNENIE: Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.

Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.

Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy. Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

Pridať komentár
Kto je online
Vyhľadávanie
Internet Označenie inzercie
Posledné komentáre
Bottom panel

© www.regiononline.sk všetky práva vyhradené. Obsah novín je chránený autorským zákonom č. 618/2003 Z.z. a medzinárodným právom.
Prepis , šírenie, či ďalšie kopírovanie tohto obsahu alebo jeho časti, a to akýmkoľvek spôsobom je bez predchádzajúceho súhlasu vydavateľa alebo autora článku zakázané.
Design: © Mgr. Matej Fraňo Logo a názov novín: © Miloš Majko
Noviny sú aktualizované priebežne.
Články uverejnené na www.regiononline.sk neprechádzajú jazykovou korektúrou.
Redakcia a vydavateľ novín nezodpovedá za obsah autorov jednotlivých príspevkov. Redakcia a vydavateľ nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov a príspevky v diskusiách uverejnených v novinách.

Webdesign