Prihlásiť sa Prihlásiť sa | Registrácia Nová registrácia
EchoLink | Rescue Online | Escape Online | Sereď Online | Sereď Online - archív | Reportér 24

ISSN 1338-0389   Dnes je 10. 11. 2019, meniny oslavuje: , zajtra RSS Export článkov
Top panel

Rubriky

Previerkové cvičenie hasičov v objekte školy v Pobedime

159

OHZ Pobedim |MM|  Dňa 06.05.2013 bolo vykonané previerkové cvičenie Obecného hasičskeho zboru v Pobedime na objekt Základnej školy s Materskou školou Pobedim. Cvičenie bolo zamerané na simulovaný požiar v triede, kde sa nachádzala jedna zranená osoba. Pred príchodom jednotky OHZ bol v škole vykonaný požiarny poplach,kde bola vykonaná evakuácia triednymi učiteľmi, všetkých prítomných žiakov a pedagogického dozoru nachadzajúcich sa v objekte základnej a materskej školy. Na zásah bola použitá technika MB Vario 815 + 2 členovia a Volkwagen Transporter + 2 členovia Obecného hasičského zboru. Spojenie jednotky OHZ Pobedim s ohľasovňou požiarov HaZZ NM bola vykonaná pomocou RDST Motorola z vozidla MB Vario. Pri prvom spojení prišlo k poruche riadostanice, ktorá bola počas zásahu odstránená. Po príjazde na miesto bol vykonaný prieskum 2 členmi vybavenými ADP Saturn S5, prieskumom bolo zistené, že sa jedná o požiar  v 7. triede, kde sa nachádza jedna osoba ,ktorá bola evakuovaná pomocou nosidiel z vozidla MB Vario a bola poskytnutá predlekárska prvá pomoc .       
Cvičenie bolo zamerané na vzájomnú spoluprácu Obecného hasičského zboru a pedagogického personálu pri skutočnom požiari a potrebnej evakuácie v škole, ďalej bol preverený čas výjazdu a dojazdu jednotky OHZ .   Počas zásahu neprišlo k zraneniu členov ani k poškodeniu techniky OHZ Pobedim.       
Po ukončení cvičenia sa jednotka vrátila na svoju základňu. Spojenie s ohlasovňou požiarov HaZZ NM a OHZ Pobedim  pomocou RDST Motorola 360 prebehlo po odstránení poruchy bez problemov volací znak         hasičskej jednotky OHZ Pobedim PBD 1.        
       
       


Fotogaléria k článku:

159
Autor: OHZ Pobedim
159
Autor: OHZ Pobedim
159
Autor: OHZ Pobedim

Zobraziť všetky fotografie
159
Autor: OHZ Pobedim
159
Autor: OHZ Pobedim
159
Autor: OHZ Pobedim

159
Autor: OHZ Pobedim
159
Autor: OHZ Pobedim
159
Autor: OHZ Pobedim

159
Autor: OHZ Pobedim
159
Autor: OHZ Pobedim
159
Autor: OHZ Pobedim

159
Autor: OHZ Pobedim
159
Autor: OHZ Pobedim

Skryť všetky fotografie

Komentáre k článku:

Komentovať môžu:
registrovaní menom
registrovaní nickom
›VŠETCI‹

UPOZORNENIE: Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.

Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.

Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy. Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

Pridať komentár
Kto je online
Vyhľadávanie
Zdravotnícke pomôcky Označenie inzercie
Posledné komentáre
Bottom panel

© www.regiononline.sk všetky práva vyhradené. Obsah novín je chránený autorským zákonom č. 618/2003 Z.z. a medzinárodným právom.
Prepis , šírenie, či ďalšie kopírovanie tohto obsahu alebo jeho časti, a to akýmkoľvek spôsobom je bez predchádzajúceho súhlasu vydavateľa alebo autora článku zakázané.
Design: © Mgr. Matej Fraňo Logo a názov novín: © Miloš Majko
Noviny sú aktualizované priebežne.
Články uverejnené na www.regiononline.sk neprechádzajú jazykovou korektúrou.
Redakcia a vydavateľ novín nezodpovedá za obsah autorov jednotlivých príspevkov. Redakcia a vydavateľ nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov a príspevky v diskusiách uverejnených v novinách.

Webdesign