Prihlásiť sa Prihlásiť sa | Registrácia Nová registrácia
EchoLink | Rescue Online | Escape Online | Sereď Online | Sereď Online - archív | Reportér 24

ISSN 1338-0389   Dnes je 10. 11. 2019, meniny oslavuje: , zajtra RSS Export článkov
Top panel

Rubriky

Ukončenie rekonštrukcie FNsP Skalica

159

TTSK |MM|  Pri príležitosti ukončenia rekonštrukcie vo Fakultnej nemocnici s poliklinikou Skalica, a.s. (FNsP Skalica, a.s.) sa uskutočnil slávnostný akt otvorenia a prehliadky zmodernizovaných pracovísk v hlavnej budove nemocnice. FNsP Skalica, a.s. je všeobecná nemocnica, ktorá poskytuje zdravotnú starostlivosť pre viac ako 110.000 obyvateľov spádovej oblasti okresov Skalica, Senica a okrajových častí okresov Myjava a Malacky. V priebehu predchádzajúcich 14 mesiacov prešla procesom rozsiahlej rekonštrukcie a modernizácie. Rozšírili sa oddelenia, zefektívnilo sa energetické hospodárstvo a revitalizovali sa odborné ambulancie. Vďaka tomu, i sprievodným stavebným úpravám, sa zvýšila kvalita poskytovanej zdravotnej starostlivosti v regióne.

Otvorenia sa zúčastnil aj Tibor Mikuš, predseda Trnavského samosprávneho kraja (TTSK). „ Teším sa, že dnes môžeme byť svedkami novo rekonštruovanej nemocnice v Skalici. Táto nemocnica má úžasnú polohu, je zmodernizovaná, ale čo je hlavné, riadia a zveľaďujú ju ľudia, ktorí sú v Skalici a na Záhorí doma. Verím, že skalická nemocnica bude slúžiť desiatky rokov nielen Záhorákom, ale aj obyvateľom povedzme Juhomoravského alebo Trenčianskeho kraja.,“ povedal v úvodnom príhovore predseda TTSK. Okrem neho sa prítomným prihovorili aj Stanislav Chovanec, primátor mesta Skalica a zároveň predseda predstavenstva FNsP Skalica, a.s. a Renáta Kormanová, riaditeľka nemocnice. Po skončení oficiálnej časti sa hostia odobrali na prehliadku vynovených priestorov zdravotníckeho zariadenia.

Ľubica Pélyová


Komentáre k článku:

Komentovať môžu:
registrovaní menom
registrovaní nickom
›VŠETCI‹

UPOZORNENIE: Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.

Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.

Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy. Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

Pridať komentár
Kto je online
Vyhľadávanie
Internet Označenie inzercie
Posledné komentáre
Bottom panel

© www.regiononline.sk všetky práva vyhradené. Obsah novín je chránený autorským zákonom č. 618/2003 Z.z. a medzinárodným právom.
Prepis , šírenie, či ďalšie kopírovanie tohto obsahu alebo jeho časti, a to akýmkoľvek spôsobom je bez predchádzajúceho súhlasu vydavateľa alebo autora článku zakázané.
Design: © Mgr. Matej Fraňo Logo a názov novín: © Miloš Majko
Noviny sú aktualizované priebežne.
Články uverejnené na www.regiononline.sk neprechádzajú jazykovou korektúrou.
Redakcia a vydavateľ novín nezodpovedá za obsah autorov jednotlivých príspevkov. Redakcia a vydavateľ nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov a príspevky v diskusiách uverejnených v novinách.

Webdesign