Prihlásiť sa Prihlásiť sa | Registrácia Nová registrácia
EchoLink | Rescue Online | Escape Online | Sereď Online | Sereď Online - archív | Reportér 24

ISSN 1338-0389   Dnes je 10. 11. 2019, meniny oslavuje: , zajtra RSS Export článkov
Top panel

Rubriky

Upozorňujeme vodičov na uzávierku cesty I/75 medzi Veľkým Krtíšom a obcou Pôtor

KRPZ Banská Bystrica |MM| Z dôvodu rekonštrukcie cesty I/75 v úseku km 161.00 až 164.00, sa dňom21. marca 2013 uzatvára cesta I/75, ktorá by mala trvať pri dodržaní všetkých termínov, resp. pri priaznivých poveternostných podmienkach do konca októbra 2013. Uzávierka cesty I/75 bude začínať  hneď za mestom Veľký Krtíš v smere na Lučenec a bude končiť pred obcou Pôtor.

            Hlavná obchádzková trasa pre všetky druhy vozidiel v celkovej dĺžke približne 21 km, bude vedená  z Veľkého Krtíša po ceste II/527 do obce Malý Krtíš, ďalej bude pokračovať po ceste III/527013 cez obce Veľké Straciny, Malé Zlievce, ďalej po ceste III/508027 cez obce Veľké Zlievce a Žihľava, kde sa obchádzková trasa napája v obci Pôtor na cestu I/75 smer Lučenec.

 

Osobné motorové vozidlá a autobusy budú môcť využiť aj ďalšie obchádzkové trasy :

1.      Z Veľkého Krtíša po ceste II/527 do obce Malý Krtíš, ďalej bude pokračovať po ceste III/527013 do obce Veľké Straciny, ďalej po ceste III/508026 cez obec Malé Straciny do obce Pôtor v celkovej dĺžke približne 11 km.

 

2.      Z mesta Veľký Krtíš do mesta Modrý Kameň po ceste II/527, ďalej po ceste III/527014 do obce Dolné Strháre a ďalej po ceste III/508028 cez osadu Slatinka do obce Pôtor, kde sa vodiči napoja na cestu I/75 smer Lučenec  v celkovej dĺžke približne 12 km.


Komentáre k článku:

Komentovať môžu:
registrovaní menom
registrovaní nickom
›VŠETCI‹

UPOZORNENIE: Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.

Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.

Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy. Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

Pridať komentár
Kto je online
Vyhľadávanie
Zdravotnícke pomôcky Označenie inzercie
Posledné komentáre
Bottom panel

© www.regiononline.sk všetky práva vyhradené. Obsah novín je chránený autorským zákonom č. 618/2003 Z.z. a medzinárodným právom.
Prepis , šírenie, či ďalšie kopírovanie tohto obsahu alebo jeho časti, a to akýmkoľvek spôsobom je bez predchádzajúceho súhlasu vydavateľa alebo autora článku zakázané.
Design: © Mgr. Matej Fraňo Logo a názov novín: © Miloš Majko
Noviny sú aktualizované priebežne.
Články uverejnené na www.regiononline.sk neprechádzajú jazykovou korektúrou.
Redakcia a vydavateľ novín nezodpovedá za obsah autorov jednotlivých príspevkov. Redakcia a vydavateľ nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov a príspevky v diskusiách uverejnených v novinách.

Webdesign