Prihlásiť sa Prihlásiť sa | Registrácia Nová registrácia
EchoLink | Rescue Online | Escape Online | Sereď Online | Sereď Online - archív | Reportér 24

ISSN 1338-0389   Dnes je 10. 11. 2019, meniny oslavuje: , zajtra RSS Export článkov
Top panel

Rubriky

Záverečná konferencia projektu Autoclusters

159

TTSK |MM|  Stretnutie delegátov z rôznych krajín

Na pôde Materiálovotechnologickej fakulty v Trnave sa 8. februára 2012 konala Záverečná konferencia projektu Autoclusters, Medzinárodnej kooperačnej siete vzdelávacích výskumných inštitúcií spolu so subdodávateľmi a inými organizáciami aktívnymi v automobilovom priemysle pod organizačnou taktovkou Automobilového klastra - západného Slovensko a MTF Trnava. Úvodnými slovami privítali pozvaných delegátov z rôznych odvetví a oblastí predseda Trnavského samosprávneho kraja Tibor Mikuš, primátor mesta Trnava Vladimír Butko a dekan Materiálovotechnologickej fakulty v Trnave Oliver Moravčík. „Európske klastrové aktivity predstavujú pre nás nástroj, ktorý pomáha zvýšiť úroveň vzdelávania, rozšíriť medzinárodnú spoluprácu a dúfame, zvýšiť aj konkurencieschopnosť nášho regiónu a samozrejme napomôže vytvoriť nové pracovné miesta. Z tohto pohľadu podporujeme akékoľvek klastrové aktivity,“ v krátkosti poukázal na prepojenie projektu s regionálnym rozvojom predseda TTSK Tibor Mikuš.

Ivan Šturdík


Fotogaléria k článku:

159
Autor: TTSK
159
Autor: TTSK
159
Autor: TTSK

Zobraziť všetky fotografie
159
Autor: TTSK
159
Autor: TTSK
159
Autor: TTSK

159
Autor: TTSK
159
Autor: TTSK
159
Autor: TTSK


Skryť všetky fotografie

Komentáre k článku:

Komentovať môžu:
registrovaní menom
registrovaní nickom
›VŠETCI‹

UPOZORNENIE: Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.

Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.

Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy. Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

Pridať komentár
Kto je online
Vyhľadávanie
Internet Označenie inzercie
Posledné komentáre
Bottom panel

© www.regiononline.sk všetky práva vyhradené. Obsah novín je chránený autorským zákonom č. 618/2003 Z.z. a medzinárodným právom.
Prepis , šírenie, či ďalšie kopírovanie tohto obsahu alebo jeho časti, a to akýmkoľvek spôsobom je bez predchádzajúceho súhlasu vydavateľa alebo autora článku zakázané.
Design: © Mgr. Matej Fraňo Logo a názov novín: © Miloš Majko
Noviny sú aktualizované priebežne.
Články uverejnené na www.regiononline.sk neprechádzajú jazykovou korektúrou.
Redakcia a vydavateľ novín nezodpovedá za obsah autorov jednotlivých príspevkov. Redakcia a vydavateľ nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov a príspevky v diskusiách uverejnených v novinách.

Webdesign